61 877-06-52

sekretariat@sp85poznan.pl

Szkoła Podstawowa nr 85
im. Kawalerów Maltańskich

Zadzwoń

61 877-06-52

Gdzie?

ul. Tomickiego 16

Napisz

sekretariat@sp85poznan.pl
herb

Akademia z okazji Święta Niepodległości

Narodowe Święto Niepodległości to jedno z ważniejszych wydarzeń patriotycznych w kalendarzu każdego Polaka. 8 listopada uczniowie klas I-VIII w uroczysty sposób upamiętnili odzyskanie przez Polskę niepodległości, biorąc udział w akademii przygotowanej przez Szkolne Koło Teatralne.  Krótka lekcja historii, przejmujące wiersze wyrecytowane przez uczennice klasy VIb oraz odśpiewane przez każdą z klas IV-VIII pieśni patriotyczne stworzyły podniosły montaż słowno-muzyczny. Wychowankowie naszej szkoły, z zainteresowaniem,  w skupieniu i ciszy uczestniczyli w uroczystości.

Skip to content