61 877-06-52

sekretariat@sp85poznan.pl

Szkoła Podstawowa nr 85
im. Kawalerów Maltańskich

Zadzwoń

61 877-06-52

Gdzie?

ul. Tomickiego 16

Napisz

sekretariat@sp85poznan.pl
herb

KONKURS NA SZKOLNĄ MASKOTKĘ

Konkurs na maskotkę szkoły został rozstrzygnięty. Wygrała maskotka
Marii Wawrzyniak z klasy 3a.

zwycięska maskotka

Wszystkim którzy wzięli udział w głosowaniu dziękujemy. Marysi gratulujemy!

Kilka tygodni temu Samorząd Uczniowski ogłosił konkurs na maskotkę szkoły. Nadszedł czas go rozstrzygnąć. Prezentujemy Wam prace które dostaliśmy. Głosować mogą wszyscy uczniowie oraz nauczyciele, głosujemy za pomocą dziennika elektronicznego, wysyłając wiadomość p. Aldonie. Każdy dysponuje jednym głosem. W wiadomości proszę wpisać nr przypisany maskotce. Głosowanie kończy się 10grudnia.

Skip to content