61 877-06-52

sekretariat@sp85poznan.pl

Szkoła Podstawowa nr 85
im. Kawalerów Maltańskich

Zadzwoń

61 877-06-52

Gdzie?

ul. Tomickiego 16

Napisz

sekretariat@sp85poznan.pl
herb

Szkoła w Chmurze Microsoft

Miło nam poinformować, że nasza szkoła otrzymała tytuł Szkoły w Chmurze Microsoft. który przyznawany jest placówkom, wykorzystującym w sposób innowacyjny technologie Microsoftu. Obecnie korzystamy z wielu rozwiązań, umożliwiających nam efektywniejszy i skuteczniejszy sposób komunikowania, nauczania i uczenia się, doskonalenia umiejętności współpracy na płaszczyznach uczeń-uczeń, uczeń-nauczyciel i nauczyciel-nauczyciel oraz rozwijania kompetencji cyfrowych uczniów i nauczycieli, tak potrzebnych we współczesnym świecie. Szczególnie we współczesnej trudnej rzeczywistości w czasie której należało podjąć się tak trudnego zadania jakim jest nauczanie zdalne.

Skip to content