61 877-06-52

sekretariat@sp85poznan.pl

Szkoła Podstawowa nr 85
im. Kawalerów Maltańskich

Zadzwoń

61 877-06-52

Gdzie?

ul. Tomickiego 16

Napisz

sekretariat@sp85poznan.pl
herb

Festyn Osiedlowy

W sobotę 5 października na terenie naszej szkoły odbył się Festyn Osiedlowy zorganizowany przez Radę Osiedla Ostrów Tumski – Śródka – Zawady – Komandoria oraz nauczycieli. Przygotowanych zostało wiele atrakcji dla dzieci i dorosłych m.in. : miękka górka, dmuchany minionek, rodeo. Nie zabrakło malowania twarzy, skręcania balonów i innych zabawnych konkurencji przygotowanych przez animatorów. Na wszystkich czekały pyszna grochówkę i kiełbaski z grilla oraz tradycyjny placek. Policja i straż pożarna przygotowała dla uczestników pokazy sprzętu i rozmaite gadżety. Pomimo deszczowej aury wszyscy świetnie się bawili!

Dziękujemy wszystkim, którzy zechcieli spędzić razem z nami sobotnie przedpołudnie.

Po więcej zdjęć zapraszamy na facebooka szkoły 🙂

Skip to content